STİL SAHİBİ MEKANLAR

Aydıntepe Heritage, iç mimarlarıyla konut ve otel projelerinde size özel çözümler sunmaktadır. Bu sunumları hazırlarken düşlediğiniz mekânları tasarlamak ve hayatınızı kolaylaştırmak için her ayrıntıyı düşünüyor. Yenilemek istediğiniz mekânı aklınıza gelen tüm ayrıntılarıyla iç mimarlarımız sizler için baştan yaratıyor.

Dekorasyonu bir bütün olarak algılayan Aydıntepe Heritage mimarlık ekibi projelerinde perdeden halısına, duvar kâğıdından aydınlatmasına hatta aksesuarlara kadar evinizin her detayında kendi isteklerinizi doğrultusunda çözümler sunar. Modokodaki büyük 5 katlı showroomunda farklı konseptleri bir araya getirerek müşterilerimiz evinin içini nasıl yenilemesi gerektiğine dair fikir ve ipuçları almaktadır.
Projeli işlerde öncelikle iç mimarlarımız tarafından evinize gelerek mekanla ilgili tasarım çözümleri yaratmak için mekanın ölçüsünü alıp inceleme yapılır.3d max (3 boyutlu program) hizmeti ile de bilgisayar ortamında evinizi her ince ayrıntısına kadar tasarlayıp projelendirerek müşterilerimizin son şekli görmesi sağlanmaktadır. Projelendirme sırasında, kişilerin yaşam biçimlerini, taleplerini ve ihtiyaçları doğrultusunda tarzıyla bütünleyerek bir tasarım yapılmaktadır. Bu şekilde showroomda beğendiğiniz ürünlerin sizin evinize en uygun ölçüde ve en uyumlu renk kombinasyonlarıyla belirleme fırsatına sahip olacaksınız.
Dekorasyonu bir bütün olarak algılayan Aydıntepe Heritage mimarlık ekibi, perdeden,halısına,duvar kağıdından aydınlatmadan aksesuarlara kadar evinizin  her detayı istekleriniz doğrultusunda çözümleniyor. Kişiye özel mobilya üretimiyle Aydıntepe Heritage, yaşadıkları yeri benzersiz kılmak isteyenlerin adresi oluyor. Ev içi dekorasyonunda butik dokunuşların ayrıcalığını yaşayacak, ev içi konforuna verilen özel önemle ayrıcalıklı bir yaşam tarzına geçeceksiniz.